Бесплатные программы     Ваш IP адрес, город, страна, широта и долгота, браузер, OC, провайдер         Проверить скорость закачки
Программы     Игры     Lite     Статьи     Форум     Доска объявлений     RSS
 Разделы
  · Home
  · Downloads
  · Лучшее - TOP 100
  · Добавить софт
  · Прислать новость
  · Темы
  · Новости
  · Архив статей
  · Архив программ
  · Поиск в статьях
  · Обратная связь
  · Опросы
  · Ваши настройки
  · Игра шарики онлайн

 20 самых новых
1. Управление УЦ
2. Secure Access
3. IVT Access 32bit
4. PTFB Pro
5. Защита данных
6. Replaser
7. 1С-Битрикс
8. WebDumper
9. Paint для Mac
10. ICash
11. IP-телефония
12. FTP Disk
13. InnoPlanner
14. Уголки
15. Линии 98
16. MyBrushes Paint
17. Сада Маджонга
18. Vectorizer
19. Backup PC
20. VSdocman

 Топ 10 Программ
1. Quick Slide Show
2. Флеш шахматы онлайн
3. Шашки играть с компьютером
4. Игры Том и Джерри
5. Кто хочет стать миллионером
6. Debut - video recorder
7. Internet Download Manager
8. KitchenDraw
9. Русская рыбалка
10. Короткие нарды онлайн

 Кто онлайн
 Сейчас на сайте
 · 11 гостей, все...
 · 0 пользователей

В клубе:
Всего: 8853 чел.

Вы - анонимный пользователь. Пожалуйста, зарегистрируйтесь!           

 

Завершився незалежний аудит «Контактний центр міста Києва 1551» за сприяння ВАКЦ

16 октября 2015 года в 16:48 статью-новость опубликовал неизвестный автор,
незарегистрированный пользователь сайта
Тема: Разное
Разное

За ініціативи Київської державної міської адміністрації експерти ринку контактних центрів розробили галузевий стандарт та провели аудит столичного «Контактного центру 1551» з метою підвищення рівня обслуговування громадян.

Представленню та обговоренню результатів незалежного аудиту Контактного центру міста Києва у виконанні Всеукраїнської Асоціації Контактних Центрів» (ВАКЦ) присвячена прес-конференція, яка відбулася 13 жовтня 2015 р. в інформаційній агенції Інтерфакс, м. Київ.

Виконавцем аудиту виступила Всеукраїнська Асоціація Контактних Центрів, яка працює на ринку з 2010 року та має на меті формування та підвищення рівня інформаційно-комунікаційних послуг. Фахівці ВАКЦ констатували, що з червня 2010 року ВАКЦ входить до складу Європейської Конфедерації Організацій контактних центрів (ЕСССО), і це свідчить про зацікавленість європейського співтовариства в активізації цієї галузі в Україні та в подальшій плідній співпраці.

Про значущість проведення аудиту повідомив Єгор Стефанович, зокрема, посадовець акцентував увагу присутніх на тому, що держава планує продовжити співпрацю із професійними колами у напрямі підвищення стандартів в роботі саме галузей соціального значення. «Це цілком співпадає із державною стратегією щодо інформатизації столиці та автоматизацій сервісів, які будуть невдовзі доступні пересічному киянину», - зазначив пан Стефанович.

У заході брали участь представники команди аудиторів ВАКЦ Шалига Тетяна, член Ради Всеукраїнської Асоціації Контактних Центрів, керівник центру дистанційного обслуговування та продажів ТОВ Нова Пошта, Чуранов Андрій, голова Комітету стандартизації та сертифікації ВАКЦ, Фещенко Віктор, директор з інформаційних технологій Аудиторської компанії ”Венгер і Партнери”, член Комітету стандартизації та сертифікації ВАКЦ та представники виконавчої влади – Стефанович Єгор, директор Департаменту інформаційних технологій Секретаріату Кабінету Міністрів України та Олександр Дудченко, заступник директора КБУ «Контактний центр м.Києва».

Аудитори розповіли, що загалом проект тривав протягом року та проводився у три етапи:

• З вересня по грудень 2014 року експертами ВАКЦ спільно з керівництвом Контактного центру 1551 проводилася розробка спеціалізованого Стандарту.

• У березні 2015 аудитори проводили комплекс аудиторських заходів – дослідження документів, робота на локації Контактного центру, інтерв’ю з фахівцями

• У квітні – червні 2015 року було підготовлено та надано для ознайомлення керівництву Контактного центру 1551 Аудиторський звіт, який містить рекомендації і резюме в розрізі окремих блоків Стандарту.

Важливим аспектом організації роботи державного Контактного центру експерти ВАКЦ вважають раціональне використання ресурсів, якими забезпечується функціонування підприємства. Експерти свідчать, що сучасні методи та інноваційні інструменти організації служб обслуговування масових споживачів мають прямий вплив на капіталомісткість таких послуг, та за умови оптимальної організації процесів сприяють здешевленню сервісів з одночасним підвищенням їхньої якості.

Урочистим моментом прес-конференції стало вручення повної версії аудиторського звіту та сертифікату від ВАКЦ про завершення незалежного аудиту. Аудиторський висновок містить спостереження, аналіз ризиків та рекомендації у розрізі кожного блоку стандарту. «Керівництво Контактного центру 1551 вже повідомило нас про початок реформування підходів до організації обслуговування громадян – це стосується і перегляду процесів, і оновлення підходів до кваліфікації персоналу, і технологічного оновлення. Ми домовились про можливість повторної діагностики Контактного центру на відповідність Стандарту», - підсумували Тетяна Шалига та Олександр Дудченко. З метою створення умов для обміну досвідом та більш ефективного розвитку ринку контактних центрів в Україні, 29 вересня в Києві, в готелі «Прем'єр Палас», Всеукраїнська Асоціація Контактних Центрів проведе конференцію «Найкращі практики обслуговування клієнтів». Відвідування заходу дозволить керівникам контакт-центрів, директорам з розвитку та ІТ, керівникам підрозділів по обслуговуванню клієнтів дізнатися про найбільш перспективні технології у даній сфері, інноваційні рішення для обслуговування клієнтів, успішні практики великих міжнародних компаній.

Більш детальну інформацію про конференцію можна дізнатися на сайті: www.crm.cca.org.ua


"Завершився незалежний аудит «Контактний центр міста Києва 1551» за сприяння ВАКЦ" | Войти/Зарегистрироваться | 0 Комментарии

Спасибо за вашу активность!

Распечатать статью Отправить статью другу     Добавить статью в: Google slashdot YahooMyWeb Digg Technorati Delicious Забобрить эту страницу! Добавить на Newsland.ru +news2.ru +Mister Wong Добавить на СМИ2 Добавить на RUmarkz Добавить на Ваау! Добавить на rucity.com Добавить в закладки МоёМесто.ru


Copyright © 2004-2016 Softholm.com, Связаться с нами, Хостинг PeterHost.ru
Rambler's Top100 Рейтинг@Mail.ru